Het team Schooljaar 2022-2023  

Groep 1 

Marieke Enderink (maandag en dinsdag)

m.enderink@poolsterscholen.nl

Marjan Dullaert (woensdag, donderdag en vrijdagochtend)

m.dullaert@poolsterscholen.nl

Groep 2
Jacqueline Kuik (maandag, dinsdag en vrijdagmorgen)
j.kuik@poolsterscholen.nl

Wendy Ros (woensdag en donderdag)

w.ros@poolsterscholen.nl

Groep 3/4

Wendy Tichelman (maandag t/m vrijdagmorgen)

w.tichelman@poolsterscholen.nl

Marieke Dullaert (donderdag)

groep 5

Natasja Langwerden (Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag)

n.langwerden@poolsterscholen.nl

Ray Berghs (Donderdag)

r.berghs@poolsterscholen.nl

Groep 6

Iris van Alteren (Maandag t/m vrijdag)

i.vanalteren@poolsterscholen.nl


Groep 7/8
Marja Bussink (Maandag t/m donderdag)
m.bussink@poolsterscholen.nl

Ray Berghs (Vrijdag)

r.berghs@poolsterscholen.nl


Directeur

Maarten Naberhuis (maandag, dinsdag en donderdag)

m.naberhuis@poolsterscholen.nl 


IB-er

Esther Schoemaker (Lea Jüngen t.t.v. haar zwangerschapsverlof)

e.schoemaker@poolsterscholen.nl


Administratie

Annemieke Wassink (maandag)

jvdhoevenschool@poolsterscholen.nl

 

Conciërge

Rachid Bourganon (dinsdag)